Плюси та мінуси безпружинних матраців

Comments · 72 Views

Як і у пружинних матраців, у безпружинних моделей є свої очевидні плюси, а також спірні моменти. Однак варто звернути увагу на те, що недоліки тут досить умовні

Безпружинні матраци не містять пружин та інших металевих елементів. До складу таких виробів входить один або кілька шарів, виготовлених з таких матеріалів як:

- латекс натуральний і штучний;
- пінополіуретан (ППУ);
- кокосова койра;
- холлофайбер;
- струтто;
- піна меморі;
- сизаль і льон.

Залежно від товщини і поєднання наповнювачів безпружинні матраци можуть мати різну жорсткість і пружність. Відсутність пружин дає змогу домогтися повної безшумності, а також можливості скручування для зручного перевезення.

матрац без пружин

Плюси і мінуси безпружинних матраців

Як і у пружинних матраців, у безпружинних моделей є свої очевидні плюси, а також спірні моменти. Однак варто звернути увагу на те, що недоліки тут досить умовні, як і в безпружинних виробах. Загалом обидва варіанти відмінно підходять як для самостійного сну на односпальному розмірі матраца, так і для сімейного відпочинку на великому двоспальному матраці.

Переваги матраців без пружин

  • Зручна доставка рулоном. Якщо в безпружинному матраці немає дуже товстих жорстких шарів, на кшталт койри кокоса, то такі моделі, як правило, доставляють у скрутці. Це дуже зручно для самостійного перевезення матраца в багажнику автомобіля і, крім того, дає змогу знизити витрати на транспортування.

    До речі, деякі фабрики вже давно доставляють рулоном навіть пружинні моделі. Головна умова - на виробництві має бути спеціальний верстат. Якщо вам принципова доставка в рулоні, то дізнайтеся про наявність такого обладнання у виробника.
  • Немає мікророзгойдувань і вібрацій. Будь-яка пружина пружна і чинить опір, коли на неї надходить навантаження. В результаті виникає своєрідний ефект виштовхування. Мало хто його відчуває і звертає на це увагу, проте є особливо чутлива група людей, наприклад, із хворобами суглобів, яка відчуває роботу пружин.

    Якщо вам не подобається вібрація від пружин з тих чи інших причин, то тоді краще придбати повністю безпружинний матрац. У таких виробах не передаватимуться навіть мікроколивання.
  • Абсолютна безшумність. Залежні пружини можуть з часом почати скрипіти, чого не скажеш про незалежні блоки. Однак про це все одно варто знати, адже на противагу "Боннель" завжди можна поставити безпружинний матрац. Настилочні шари наповнювачів працюють повністю безшумно і не завадять навіть тим людям, які весь час прокидаються від найменших звуків і мають чуйний сон.

Недоліки безпружинних матраців

безпружинний матрац

Якщо ви віддаєте перевагу високим спальним місцям і підбираєте товсті спальні матраци, то треба бути готовим до того, що безпружинні версії можуть бути вельми дорогими. Особливо, коли йдеться про рідкісні натуральні наповнювачі. Наприклад, високий якісний якісний безпружинний матрац з натурального латексу буде істотно дорожчим за точно такі ж моделі в латексній версії, але тільки з пружинним блоком.

Тонкий новий безпружинний матрац необхідно вибирати на сайті matrasin.kiev.ua уважно і з розумінням навантаження. В іншому разі ви ризикуєте придбати недорогий матрац, який швидко продавиться в місцях найбільшого тиску. У цьому сенсі пружинні матраци не дозволяють спальній поверхні бути надмірно тонкою, тому добре розподіляють вагу.

Comments